A z oblékání se stala legrace!

Ahoj maminky!

 

Také se z oblékání vašeho dítěte stává boj? Na první pohled otázka pár minut se změní v půl i vícehodinový zápas kdo z koho? A nakonec jako poražená odcházíte vy, když vás paní učitelka ve školce upozorní na to, že má dítě ponožku naruby?

ZKUSTE NAKOUPIT V NAŠEM e-shopu A MOŽNÁ SE z oblékání stane legrace!

 

Co to zkusit s pohádkovými postavičkami. Pohádky k dětství patří...třeba vám pohádkové postavičky pomohou s oblékáním. Kdo by neznal princezny Annu a Elsu, Spidermana, Mimoně, Mickey Mouse a myšku Minnie, Mášu a jejího medvěda? Všechny tyhle postavičky jsou maminkám důvěrně známé. 

No a znají je i děti. Většina dětí je z takového oblečení nadšená. Rády se pak oblékají, ve školce jsou za hvězdu a příští den brzy ráno se už těší na navý kousek. Pohádkové postavičky vás mohou zachránit : ).

Určitě se ptáte, jak je to po vyprání?

 

Není nic horšího, když na oblečení pustí barvy, nedej bože se odšoupne část nosu pohádkové postavičky. Dětské oblečení z e-shopu PAVOUČEK DĚTEM je skvělé i po vyprání.

Tak maminky už nebojujte!

 

Místo běhání po obchodě využijte pohodlný nákup on-line. E-shop PAVOUČEK DĚTEM nabízí širokou a přehledně rozčleněnou nabídku, kterou neustále rozšiřujeme. A proto se můžete těšit na nové a nové kousky. Pokud se stanete členkou klubu PAVOUČEK DĚTEM, nakupujete s nadstandardní zárukou(vrácení zboží do 2 měsíců), bezplatnou výměnu v případě špatné velikosti.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.