Co vše si u nás výhodně koupíte?

TRIČKA

 

Tričko s pohádkovým motivem Disney pro dívky i chlapce nezkazí žádný outfit. Podle počasí si už stačí jen vybrat krátký nebo dlouhý rukáv. Čím více triček budete mít, tím méně stresů s dětmi zažijete. Znáte to, stačí jít na kopečkovou zmrzlinu, pak chvilka nepozornosti a rázem máte příležitost k převlékání. Nevadí! Díky našemu e-shopu můžete mít triček v šatníku spoustu! Především pak naše nízké ceny nahrají vašemu rodinnému rozpočtu. A co si budeme povídat, příležitostí k nákupu dětského oblečení je pořád dost - dětský tábor, začátek školního roku, dovolená, úklid šatníku a podobně. Naše trička jsou vyrobená z kvalitního materiálu a tak nenakoupíte jenom výhodně, ale i chytře.

TEPLÁKY

LEGÍNY

ŠATY

MIKINY

Slušivá mikina přijde vhod pokaždé, když se ochladí. Pohádkový motiv a pohodlnost z ní dělají nespornou součást outfitu na výlety i na hřiště. Mikiny v šatníku chlapců a dívek nesmí chybět. Koneckonců právě díky mikině může hra dětí na zahradě pokračovat i poté, co se ochladí. Jakou mikinu si zvolíte, to už záleží na vás a na dětech. Oblíbí si mikinu s kapucí přes hlavu? Možná, že holčičky spíše upřednostní mikinu na zip, kvůli které si nepokazí účes. Mít více mikin v šatníku rozhodně není na škodu, a proto můžete vyzkoušet výhody všech typů mikin. Pokud se zrovna nejedná o dárek a překvapení, můžete nechat vaše děti, aby si mikinu vybraly samy!

PYŽAMA

Naše pohádková pyžama jsou nejen roztomilá, ale i velmi pohodlná. Licenční pohádkové postavičky hochům a dívkám zajistí sladké sny. Při výběru pyžama kladou maminky zvýšený důraz na pohodlí a není se čemu divit. Vždyť v noci by děti ze slastného spánku nemělo nic vyrušit, natož pak aby děti probudilo nevhodně zvolené pyžamo, ve kterém se budou potit a bude jim v něm teplo. Naše pyžama jsou vyrobená ze 100% bavlny a tudíž máte jistotu kvality. Bavlna je pro spánek dětí nejlepší - dýchá a saje a děti se v pyžamu z bavlny budou mít doslova jako v bavlnce! Vyberete si dlouhý nebo krátký rukáv pyžama?

TEPLÁKOVÉ SOUPRAVY

 

Stylové sladění i pohodlné nošení dívkám a chlapcům zajistí naše teplákové soupravy v licenci známých pohádkových postaviček. Tento pohodlný outfit je vhodný pro všechny příležitosti. Teplákové soupravy jsou pro hry jako stvořené - jsou pohodlné, teplé a slušivé. Kromě toho maminky i parádivé děti ocení, jak k sobě vrchní a spodní díl teplákových souprav hezky ladí. Tímto tak odpadne dlouhé přemýšlení a debatování, jakou mikinu si k teplákům zvolit a naopak. Je to bez debat a tudíž se i do školky pro jednou dostanete včas! Teplákové soupravy nesmí chybět na žádném táboře či výletě dětí.

KRAŤASY

LETNÍ SOUPRAVY

SUKNĚ

Co vykouzlí slušivý outfit? Přece roztomilé sukně s pohádkovými postavičkami! Obléknout si je holčičky mohou pro všední i nevšední příležitosti. Hlavní výhodou sukní a sukniček je jejich pohodlí i to, že se tak krásně točí! Sukni si holky mohou obléct jen tak, v chladnějších dnech však bude vhodnější její doplnění punčocháči nebo legínami. Dětská sukně s pohádkovými postavičkami nezkazí žádnou legraci. A zatímco holčičky ocení kouzelný vzhled sukní, maminky jejich skvělou cenu a kvalitní materiál. Naše pěkné sukně se v šatní skříni nebo ve špinavém prádle určitě dlouho neohřejí!

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.