Když pohádky hýbou dětskou módou!

Zatímco my dospělí si vybíráme outfit podle módních časopisů, děti jsou inspirovány pohádkami. Co zrovna teď frčí?

 

Mimoni (určitě jste na ně byli v kině), Frozen (kreslená pohádka se opravdu povedla), Máša a medvěd (roztomilá Máša za srdce chytne i dospělé), Mickey Mouse (myšák kdysi bavil i nás dospělé) a další a další pohádky. Není divu, že se jejich oblíbenost odrazila i do dětské módy!

 

E-shop PAVOUČEK DĚTEM vypráví pohádky

 

Byl, nebyl e-shop, jehož majitelé se rozhodli pomoct maminkám a obléknout jejich děti nejen stylově, ale i hravě. A tak se v e-shopu nabídka dětského oblečení brzo rozrostla. Maminky v něm seženou mikiny, tepláky i teplákové soupravy, trička, pyžama, kraťasy, legíny, šaty, sukně i oblečení pro nejmenší. Všechno v licenci známých pohádkových postaviček. A tak mohou jít děti do školky a do školy v doprovodu svého pohádkového hrdiny Spidermana, který nikoho nenechá ve štychu, s sebou mohou vzít i myšku Minnie a na hřiště mohou děti doprovodit princezny Anna a Elsa. Pohádky děti nejen zabavují, ale také inspirují. Proto se nemůžete divit, že hýbou i dětskou módou. Proto v našem e-shopu najdete pohodlné dětské oblečení pro děti od 0-14 let v licenci pohádek Spiderman, Mimoni, Máša a medvěd, Mickey Mouse, Cars, Minnie a Frozen. E-shop PAVOUČEK DĚTEM obleče vaše děti od hlavy až k patě, na jaře i v zimě, pohodlně a hlavně pohádkově!

Nejen vzhled, ale také pohodlí dětského oblečení je důležité

 

Zejména holčičky budou rády, když jim to ve škole/školce bude v pohádkovém oblečení slušet. Kromě vzhledu dětského oblečení je však důležitá i jeho kvalita a hlavně pohodlí. Co naplat, když má dítě na tričku svého oblíbeného pohádkového hrdinu, když ho tričko škrábe a škrtí? Naše dětské oblečení je vyrobeno ze 100% bavlny a tudíž je prodyšné, maximálně příjemné pro dětskou pokožku a je vhodné i pro alergiky. Dětským hrám jsou přizpůsobené i lemy triček a mikin, které jsou volnější a hrám nijak nepřekážejí.

E-shop PAVOUČEK DĚTEM pomáhá maminkám najít to, co jejich dítě ocení. S námi své děti oblečete pohodlně a pohádkově!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.