Originální dárek pro miminko?

Originální dárek pro miminko? Chrastítka a klipy na dudlíky vyrobené z kvalitních dřevěných korálků

Chrastítko se jménem, klip na dudlík se jménem nebo rovnou sada chrastítka s klipem. To je výčet originálních dárků, které pro vás a vaše děti s láskou vyrábíme z kvalitních dřevěných korálků. Těmito dárky jistě potěšíte každé miminko nejen na jeho svátek či narozeniny. Klipem na dudlík ovšem uděláte radost také mamince, neboť jí odpadne starost kupovat stále nové a nové dudlíky. Tato chytrá vychytávka totiž zajistí, že se miminku dudlík už nikdy neztratí.

Chrastítko, které dítě vnímá všemi smysly

Stylová chrastítka vyrábíme z dřevěných korálků tak, aby příjemně padla do dětské ručky. Vaše miminko si chrastítko nejen osahá a procvičí si jemnou motoriku, ale bude jej vnímat i dalšími smysly. Kromě tvaru se zaměří také na barevné provedení, korálky na chrastítku totiž mají zářivé barvičky, které upoutají zájem snad každého miminka. Dřevěné korálky rovněž příjemně chrastí, díky čemuž si děťátko procvičí své sluchové schopnosti.

Klip na dudlík s praktickou funkcí

S klipem na dudlík vyrobeným z pestrobarevných dřevěných korálků si vaše dítě rádo pohraje a procvičí si všechny svoje smysly podobně jako u chrastítka. Tento výrobek má ovšem i praktickou funkci, kterou ocení každá maminka. Díky tomu, že se připevňuje k dětskému oblečení, na dětský kočárek, autosedačku či na šátek na nošení, zajistí, že se už vašemu miminku dudlík nikdy neztratí.

Chrastítko a klip na dudlík se jménem vašeho děťátka vám rádi vyrobíme podle vašeho přání. Konkrétní jméno vždy uvádějte do poznámky v objednávce. Jméno na chrastítku a klipu je přitom bez háčků a čárek.

Komponenty z ekologických a certifikovaných materiálů

K sestavení chrastítek a klipů na dudlíky používáme výhradně komponenty německého původu, které jsou vyrobeny z ekologických a certifikovaných materiálů. Jde o materiály vysoké kvality, které jsou stálobarevné, odolné vůči slinám vašeho děťátka a co je nejdůležitější – neobsahují žádné škodlivé látky. Vše odpovídá zákonným podmínkám směrnice DIN-EN 71-3.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.