Sladký spánek v pyžamkách Disney

Občas uspat malé rošťáky je vcelku nadlidský výkon.

Celý den dítko neposedí a večer to nebývá o moc lepší. Znáte tyto situace také?

Pokud ano, zkuste vašeho malého neposedu obléci do pyžamka s jeho oblíbeným pohádkovým hrdinou a uvidíte tu proměnu:-)).

Oblíbil si Spidernana, myšáka Mickey Mouse, auta Cars a nebo ztřeštěné Mimoně?

 

 

 

Od každého hrdiny v naší nabídce najdete pár pěkných kousků:-)

Bavlněná pyžamka mají kvalitní, stálobarevný potisk a uvidíte, že Váš prcek bude spát jako andílek. Vždyť i Spiderman si musí odpočinout, aby mohl konat hrdinské skutky a i auto musí občas zaparkovat na parkovišti:-)

Myslíte si že s dívkami je to večer lepší než s chlapci? Mnohdy opak je pravdou. Asi to my holčičky máme nějak geneticky zakódováno a trénujeme svou nezdolnou osobnost na rodičích. Mnohé maminky mi jistě dají za pravdu, že vidět sladce spinkat malou upovídanou  rozárku je příslib ticha a chvíle klidu:-))

Většina holčiček miluje princezny Elisu a Annu z ledového království Frozen, jiné si oblíbily myšku Minnie a nebo Mimoně. Od všeho máme v nabídce pár pěkných kousků, bavlněných pyžamek a nočních košilek, pro pohodlné a spokojené spaní.

Ať už máte holčičku či kluka, vyberte jim na spaní pyžamko s jejich hrdinou či hrdinkou a určitě se budou do postýlky těšit.:-)

 

Autor: Simona Svobodová

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.